CSFOTBAL používá k analýze návštěvnosti, korektnímu zobrazení a personalizaci reklam soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  OK  více informací
FORTUNA národní liga
<
KOLO
9
21.9.2018, 17:00
Vítkovice
Chrudim
21.9.2018, 18:00
Jihlava
Vlašim
21.9.2018, 18:00
Znojmo
Ústí n. Lab.
22.9.2018, 10:15
Sokolov
Prostějov
22.9.2018, 10:15
Pardubice
Brno
23.9.2018, 15:00
Hr. Králové
Žižkov
23.9.2018, 16:30
Varnsdorf
Třinec
23.9.2018, 16:30
Táborsko
Č. Budějovice
>
<
KOLO
10
29.9.2018, 10:15
Chrudim
Hr. Králové
29.9.2018, 10:15
Třinec
Jihlava
29.9.2018, 16:30
Prostějov
Pardubice
30.9.2018, 10:15
Žižkov
Táborsko
30.9.2018, 15:00
Brno
Varnsdorf
30.9.2018, 16:30
Vlašim
Sokolov
30.9.2018, 17:00
Č. Budějovice
Znojmo
11.10.2018, 17:30
Ústí n. Lab.
Vítkovice
>
<
KOLO
11
5.10.2018, 17:00
Vítkovice
Vlašim
5.10.2018, 18:00
Znojmo
Brno
5.10.2018, 18:00
Jihlava
Chrudim
6.10.2018, 10:15
Sokolov
Č. Budějovice
6.10.2018, 10:15
Pardubice
Ústí n. Lab.
7.10.2018, 16:00
Hr. Králové
Třinec
7.10.2018, 16:00
Varnsdorf
Žižkov
7.10.2018, 16:00
Táborsko
Prostějov
>
<
KOLO
12
21.10.2018
Znojmo
Pardubice
21.10.2018
Ústí n. Lab.
Táborsko
21.10.2018
Třinec
Chrudim
21.10.2018
Prostějov
Vítkovice
21.10.2018
Žižkov
Jihlava
21.10.2018
Vlašim
Varnsdorf
21.10.2018
Č. Budějovice
Hr. Králové
21.10.2018
Brno
Sokolov
>
<
KOLO
13
28.10.2018
Vítkovice
Žižkov
28.10.2018
Jihlava
Prostějov
28.10.2018
Chrudim
Č. Budějovice
28.10.2018
Sokolov
Pardubice
28.10.2018
Třinec
Vlašim
28.10.2018
Táborsko
Znojmo
28.10.2018
Varnsdorf
Ústí n. Lab.
28.10.2018
Hr. Králové
Brno
>
<
KOLO
14
3.11.2018
Ústí n. Lab.
Hr. Králové
3.11.2018
Znojmo
Sokolov
3.11.2018
Pardubice
Táborsko
3.11.2018
Prostějov
Varnsdorf
3.11.2018
Žižkov
Třinec
3.11.2018
Vlašim
Chrudim
3.11.2018
Č. Budějovice
Jihlava
3.11.2018
Brno
Vítkovice
>
<
KOLO
15
10.11.2018
Vítkovice
Znojmo
10.11.2018
Jihlava
Ústí n. Lab.
10.11.2018
Sokolov
Táborsko
10.11.2018
Chrudim
Prostějov
10.11.2018
Třinec
Brno
10.11.2018
Vlašim
Žižkov
10.11.2018
Varnsdorf
Č. Budějovice
10.11.2018
Hr. Králové
Pardubice
>
<
KOLO
16
23.11.2018
Ústí n. Lab.
Chrudim
23.11.2018
Sokolov
Vítkovice
23.11.2018
Pardubice
Jihlava
23.11.2018
Prostějov
Třinec
23.11.2018
Znojmo
Hr. Králové
23.11.2018
Táborsko
Varnsdorf
23.11.2018
Č. Budějovice
Žižkov
23.11.2018
Brno
Vlašim
>
<
KOLO
17
2.3.2019
Jihlava
Znojmo
2.3.2019
Varnsdorf
Pardubice
2.3.2019
Vítkovice
Táborsko
2.3.2019
Hr. Králové
Sokolov
2.3.2019
Vlašim
Č. Budějovice
2.3.2019
Žižkov
Prostějov
2.3.2019
Chrudim
Brno
2.3.2019
Třinec
Ústí n. Lab.
>
<
KOLO
18
9.3.2019
Vítkovice
Hr. Králové
9.3.2019
Sokolov
Varnsdorf
9.3.2019
Táborsko
Jihlava
9.3.2019
Pardubice
Třinec
9.3.2019
Znojmo
Chrudim
9.3.2019
Ústí n. Lab.
Vlašim
9.3.2019
Brno
Žižkov
9.3.2019
Prostějov
Č. Budějovice
>
<
KOLO
19
16.3.2019
Třinec
Znojmo
16.3.2019
Chrudim
Pardubice
16.3.2019
Vlašim
Táborsko
16.3.2019
Jihlava
Sokolov
16.3.2019
Varnsdorf
Vítkovice
16.3.2019
Hr. Králové
Prostějov
16.3.2019
Č. Budějovice
Brno
16.3.2019
Žižkov
Ústí n. Lab.
>
<
KOLO
20
30.3.2019
Hr. Králové
Varnsdorf
30.3.2019
Vítkovice
Jihlava
30.3.2019
Táborsko
Třinec
30.3.2019
Sokolov
Chrudim
30.3.2019
Pardubice
Vlašim
30.3.2019
Znojmo
Žižkov
30.3.2019
Ústí n. Lab.
Č. Budějovice
30.3.2019
Brno
Prostějov
>
<
KOLO
21
6.4.2019
Prostějov
Znojmo
6.4.2019
Č. Budějovice
Pardubice
6.4.2019
Chrudim
Táborsko
6.4.2019
Žižkov
Sokolov
6.4.2019
Třinec
Vítkovice
6.4.2019
Vlašim
Hr. Králové
6.4.2019
Jihlava
Varnsdorf
6.4.2019
Brno
Ústí n. Lab.
>
<
KOLO
22
13.4.2019
Hr. Králové
Jihlava
13.4.2019
Sokolov
Třinec
13.4.2019
Varnsdorf
Chrudim
13.4.2019
Znojmo
Vlašim
13.4.2019
Pardubice
Žižkov
13.4.2019
Vítkovice
Č. Budějovice
13.4.2019
Ústí n. Lab.
Prostějov
13.4.2019
Táborsko
Brno
>
<
KOLO
23
17.4.2019
Ústí n. Lab.
Znojmo
17.4.2019
Brno
Pardubice
17.4.2019
Č. Budějovice
Táborsko
17.4.2019
Prostějov
Sokolov
17.4.2019
Chrudim
Vítkovice
17.4.2019
Žižkov
Hr. Králové
17.4.2019
Třinec
Varnsdorf
17.4.2019
Vlašim
Jihlava
>
<
KOLO
24
20.4.2019
Jihlava
Třinec
20.4.2019
Hr. Králové
Chrudim
20.4.2019
Sokolov
Vlašim
20.4.2019
Táborsko
Žižkov
20.4.2019
Znojmo
Pardubice
20.4.2019
Č. Budějovice
Prostějov
20.4.2019
Varnsdorf
Brno
20.4.2019
Vítkovice
Ústí n. Lab.
>
<
KOLO
25
27.4.2019
Brno
Znojmo
27.4.2019
Ústí n. Lab.
Pardubice
27.4.2019
Prostějov
Táborsko
27.4.2019
Č. Budějovice
Sokolov
27.4.2019
Vlašim
Vítkovice
27.4.2019
Třinec
Hr. Králové
27.4.2019
Žižkov
Varnsdorf
27.4.2019
Chrudim
Jihlava
>
<
KOLO
26
4.5.2019
Pardubice
Znojmo
4.5.2019
Chrudim
Třinec
4.5.2019
Varnsdorf
Vlašim
4.5.2019
Jihlava
Žižkov
4.5.2019
Hr. Králové
Č. Budějovice
4.5.2019
Vítkovice
Prostějov
4.5.2019
Sokolov
Brno
4.5.2019
Táborsko
Ústí n. Lab.
>
<
KOLO
27
8.5.2019
Znojmo
Táborsko
8.5.2019
Pardubice
Sokolov
8.5.2019
Žižkov
Vítkovice
8.5.2019
Brno
Hr. Králové
8.5.2019
Ústí n. Lab.
Varnsdorf
8.5.2019
Prostějov
Jihlava
8.5.2019
Vlašim
Třinec
8.5.2019
Č. Budějovice
Chrudim
>
<
KOLO
28
11.5.2019
Sokolov
Znojmo
11.5.2019
Táborsko
Pardubice
11.5.2019
Chrudim
Vlašim
11.5.2019
Třinec
Žižkov
11.5.2019
Jihlava
Č. Budějovice
11.5.2019
Varnsdorf
Prostějov
11.5.2019
Vítkovice
Brno
11.5.2019
Hr. Králové
Ústí n. Lab.
>
<
KOLO
29
18.5.2019
Táborsko
Sokolov
18.5.2019
Znojmo
Vítkovice
18.5.2019
Pardubice
Hr. Králové
18.5.2019
Č. Budějovice
Varnsdorf
18.5.2019
Ústí n. Lab.
Jihlava
18.5.2019
Brno
Třinec
18.5.2019
Prostějov
Chrudim
18.5.2019
Žižkov
Vlašim
>
<
KOLO
30
25.5.2019
Varnsdorf
Znojmo
25.5.2019
Vítkovice
Pardubice
25.5.2019
Hr. Králové
Táborsko
25.5.2019
Chrudim
Žižkov
25.5.2019
Třinec
Č. Budějovice
25.5.2019
Vlašim
Prostějov
25.5.2019
Jihlava
Brno
25.5.2019
Sokolov
Ústí n. Lab.
>
FORTUNA národní liga 2018/19
Č. Budějovice60215:718
Hr. Králové52110:417
Ústí n. Lab.51214:1016
Prostějov4319:615
Varnsdorf4315:315
Pardubice42215:914
Jihlava42213:814
Brno32317:1411
Vítkovice32312:1311
Sokolov2247:128
Vlašim14312:147
Žižkov14311:157
Chrudim2159:157
Znojmo1348:146
Táborsko1259:145
Třinec1166:144

Nižší fotbalové soutěže

Druhá nejvyšší soutěž

Systém druhé nejvyšší soutěže prošel za dobu její existence mnoha obměnami - od jedné celostátní skupiny, přes několik regionálních divizí či dokonce krajských přeborů až zpět k jedné skupině celostátní československé ligy.

Tato se hrála naposledy v sezóně 1976/77 a od následující sezóny se druhá nejvyšší soutěž hrála ve dvou českých a jedné slovenské skupině. Další organizační změna přišla v sezóně 1981/82, kdy se dvě české skupiny sloučily do jedné a druhá liga tak měla dvě skupiny - českou a slovenskou.

Poslední reorganizace proběhla s rozdělením Československa - od sezóny 1993/94 se druhá nejvyšší soutěž hraje v jedné skupině zpravidla s 16 účastníky.

Třetí nejvyšší soutěž

Třetí nejvyšší soutěží v Československu byly až do poloviny šedesátých let oblastní soutěže či krajské přebory. Od sezóny 1965/66 se třetí nejvyšší soutěží stala Divize, hraná v šesti skupinách.

Brzy však došlo k další reorganizaci a od sezóny 1969/70 byla zavedena třetí liga o třech skupinách - jedna česká, druhá převážně moravsko-slezská a jedna slovenská.

Divize jako třetí nejvyšší soutěž se ještě po další reorganizaci vrátily v sezóně 1977/78, aby se od sezóny 1981/82 opět začal uplatňovat model s třetí ligou (tentokrát se dvěma českými/moravskými a dvěma slovenskými skupinami), který se již udržel až do rozpadu federace.

Česká skupina třetí ligy dostala od sezóny 1991/92 název Česká fotbalová liga a hraje se s 18 účastníky, moravsko-slezská skupina se od téže sezóny nazývá Moravskoslezská fotbalová liga a má zpravidla 16 účastníků.

Nejnovější články

Hazard Plzně s mistrovským titulem, lítý boj o místa v evropských pohárech a ještě zamotanější situace v boji o záchranu. Liga míří do finále, stejně jako MOL Cup. To vše a mnoho dalšího přineslo dubnové dění v českém fotbale… číst

Překvapivý vítěz minulého ligového ročníku - Hradec Králové - titul neobhájil a na trůn opět usedli vojáci z Dukly. Naopak po loňské záchraně na poslední chvíli se tentokrát již s ligou rozloučila pražská Slavia. Největší událostí jinak poklidné sezony tak byl zřejmě dvojzápas Hradce se španělskou Barcelonou ve čtvrtfinále PMEZ. Co dalšího pak přinesl ročník 1960/61? číst

<
Vyhledání hráče
Vyhledání trenéra
Vyhledání rozhodčího
Plná verze webu